Szybki kontakt
tel.
500-610-331
Zamówienia telefonicznie przyjmujemy
w godzinach: PN-PT: 11.00-19.00
Pełne dane kontaktowe

Firma PERMA-GUARD, ze swoim ponad 40 letnim doświadczeniem, jest firmą znaną w całym świecie jako dostawca wysokiej jakości, bardzo czystej ziemi okrzemkowej. Jest ważne, aby okrzemki miały jednakowy kształt i nie były zanieczyszczone niepożądanymi składnikami pochodzenia osadowego. Okrzemka taka powinna posiadać kształt grubościennego cylindra z systemem licznych otworów w ścianach. Musi także pochodzić z wód słodkich, ponieważ słodkowodna okrzemka posiada twardszy i mniej kruchy pancerzyk niż słonowodna. Ponadto słonowodne złoża zawierają mieszane rodzaje okrzemek o niejednolitym kształcie i zwykle dodatkowo drobne ilości innych składników osadowych, co czyni je nieprzydatnymi dla naszych produktów.

ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT) 75G (ZASYPKA) - PERMA-GUARD
13,66 
Opakowanie: 75g Dostępność: W magazynie
Kraj pochodzenia: Polska Wysyłka: do 48 godzin
Producent: PERMA-GUARD Wartość odżywcza: -

OPIS: ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT) (ZASYPKA) - PERMA-GUARD. Zasypka Diatomitowa FSF to środek przeznaczony do pielęgnacji przy odparzeniach i podrażnieniach skóry, a także w przypadkach wzmożonej potliwości skóry. Posiada właściwości łagodzące i kojące, niezawodnie wchłania wilgoć, pomaga zapobiegać podrażnieniom, idealna do delikatnych obszarów ciała, daje uczucie świeżej, suchej i miękkiej skóry.

SPOSÓB UŻYCIA: Najlepiej wytrząsnąć bezpośrednio na rękę, z dala od twarzy, przed naniesieniem na skórę. Stosować w razie potrzeby pokrywając skórę cienką warstwą.

ZALECENIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Nie dopuszczaj do przedostania się ziemi okrzemkowej do oczu. Ziemia okrzemkowa, z uwagi na właściwości wysuszające, może powodować ich suchość. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylanej ziemi okrzemkowej, gdyż może to doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Zakładaj maskę na twarz (lub postępuj ostrożnie) szczególnie wtedy, kiedy masz problemy z płucami i układem oddechowym lub gdy masz astmę.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

SKŁAD PRODUKTU: 100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna).

Ocena:

Opinie klientów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Opinie o Biobrain.pl na Opineo.pl