Szybki kontakt
tel.
500-610-331
Zamówienia telefonicznie przyjmujemy
w godzinach: PN-PT: 11.00-19.00
Pełne dane kontaktowe

DARY NATURY to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Firma położona jest w południowej części województwa podlaskiego, w powiecie siemiatyckim, w małej, położonej wśród lasów wiosce Koryciny. Rejon wokół firmy charakteryzuje się dużą lesistością oraz zróżnicowaniem terenu. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego. 

Surowce używane w naszej produkcji pochodzą z terenu Nadleśnictwa Rudka i obszarów certyfikowanych oraz z gospodarstw ekologicznych. Podczas zbioru ziół ze stanu naturalnego szczególną uwagę przykładamy do zagadnień ochrony środowiska. Osoby zajmujące się zbiorem są systematycznie szkolone, a ilość pozyskiwanych surowców jest ściśle uzgadniana z władzami Nadleśnictwa. Zbiór roślin zagrożonych ustalany jest z Wojewódzkim Konserwatorem Przyrody. 

Zbiorem ziół na nasze potrzeby zajmuje się około 300 osób. Zioła staramy się zbierać w najbardziej optymalnych dla poszczególnych gatunków okresach. Badania chemiczne pozyskiwanych w naszym regionie surowców potwierdzają fakt, że jest to bardzo czysty zakątek naszego kraju i nie stwierdza się tu występowania żadnych zanieczyszczeń środowiska. 

ZIELE MACIERZANKI BIO 25G - DARY NATURY
2,40 
Opakowanie: 25g Dostępność: W magazynie
Kraj pochodzenia: Polska Wysyłka: do 24 godzin
Producent: DARY NATURY Wartość odżywcza: -

OPIS: Macierzanka to jedno z najstarszych ziół Słowian. Występuje dziko w naturze, głównie na niżu w słonecznych miejscach (polany, zbocza, skarpy) i przy lasach sosnowych rozsiewając wokół siebie piękny zapach. Po roztarciu ładnie pachnie tymiankiem. ZIELE MACIERZANKI - DARY NATURY - można stosować jako środek lekko wykrztuśny, łagodzący wzdęcia, regulujący pracę przewodu pokarmowego. Pozytywnie zaopiniowana przez Komisję Europejską w monografii nr 193.

DZIAŁANIE: Przeciwdrobnoustrojowo, rozkurczowo, wykrztuśnie, przeciwświądowo, stymuluje trawienie i wydzielanie żółci.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA: Szczegółowy opis przygotowania na opakowaniu. Można dosłodzić miodem lub sokiem z malin.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w szczelnych pojemnikach i z dala od światła.

SKŁAD PRODUKTU: Herba Serpylli (Ziele macierzanki) 100%.

CERTYFIKACJA: Produkt z Certyfikatem Ekologicznym.

WSKAZANIA: Nieżyty górnych dróg oddechowych, zaburzenia przewodu pokarmowego.

INFORMACJA ALERGICZNA: Zawiera olejek eteryczny, w którym dominują karwakrol i tymol.

 

Ocena:

Opinie klientów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Opinie o Biobrain.pl na Opineo.pl