Partnerzy godni polecenia

W ramach akcji PARTNERZY GODNI POLECENIA zszerzamy firmy, instytucje oraz osoby, które poprzez swoją działalność wspierają promocję zdrowego trybu życia. 

JAK DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO PROGRAMU?

Wystarczy, że napiszesz do nas na sklep@biobrain.pl - reszta zadzieję się sama.

JAK OTRZYMAĆ KORZYŚCI?

Każdy z naszych Patnerów przygotował dla naszych Klientów specjalne oferty, by z nich skorzystać zarejestrój sie na naszej stronie, dodaj adres email do naszego newslettera a otrzymasz pełną listę naszych partnerów wraz z informacją jak skorzystać ze specjalnej oferty.

PARTNERZY

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których dietetyka to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja. Wspieramy innych w osiąganiu szczęścia, poprzez zmianę nawyków żywieniowych i skuteczne, zdrowe odchudzanie (bez dodatkowych suplementów odchudzających). Udowadniamy, że dieta to nie restrykcje, lecz szczęśliwy styl życia, który daje wewnętrzne poczucie spełnienia: świetne samopoczucie, energię, chęć do działania oraz ogromną satysfakcję z samego siebie. W swojej praktyce opieramy się na unikalnej wiedzy oraz indywidualnym podejściu do każdej osoby, która rozpoczyna pracę z dietetykiem. Zawsze słuchamy i motywujemy naszych podopiecznych. Wierzymy, że dzięki takiej postawie wypracowanie nowych nawyków żywieniowych staje się radosnym procesem, który pozwala cieszyć się jedzeniem i wzmaga poczucie satysfakcji z realizowanych postanowień. KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW: Dowiedz się o szczegóły w naszym sklepie.

 

Ścieżka Zdrowia jest jedyną w Polsce firmą która dla wygody naszych Klientów prowadzi konsultacje dietetyczno-treningowe u Klientów w domu. Z nami odzyskasz Zdrowie, wygląd oraz samopoczucie. Ścieżka zdrowia to system polegający na kompleksowym połączeniu diety i ćwiczeń – tylko takie połączenie daje trwałe efekty. Wizyty domowe trwają maksymalnie 30 min i odbywają się co dwa tygodnie. W czasie spotkania wykonamy dla Ciebie pomiary tkanki tłuszczowej, pomiar obwodu tali, bioder oraz uda. Razem przeanalizujemy zmiany jakie zaszły pod wpływem terapii. Wyniki zostaną wpisane do Twojej karty zdrowia. Po wnikliwej obserwacji Twoich postępów otrzymasz indywidualnie dobrany zestaw żywieniowy i treningowy. Ćwiczenia rozpisane przez naszego trenera oraz konsultanta żywieniowego już po kilku dniach dają efekty. KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW: 15% rabatu 

 

 

ELITE ZONE -  powstał z myślą o tych wszystkich, którzy lubią i chcą kompleksowo zadbać o swój wygląd i zdrowie, nie przemierzając w tym celu wzdłuż i wszerz całej Warszawy. Mimo, iż jesteśmy usytuowani w centrum miasta obce są nam tłumy. Kameralna atmosfera sprzyja osiąganiu wspaniałych rezultatów. To co nas wyróżnia od innych miejsc to nastawienie na efekty poprzez trening personalny. Trener personalny to osoba, która gwarantuje rezultaty i wysoką jakość świadczonych usług.

Jako specjaliści od Treningów Personalnych oferujemy zarówno programy treningowe dla najbardziej wymagających, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdrowym stylem życia. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, dopasowanej diecie i odpowiedniej motywacji nasi trenerzy personalni pomogą Państwu osiągnąć wyznaczone cele, niezależnie od tego czy będzie to utrata wagi, poprawa kondycji czy stanu zdrowia. Po wyczerpującym treningu można zrelaksować się w łaźni parowej. KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW: 10% rabat na pierwszy pakiet treningowy. 

 

Poradnia Dietetyczna 4LINE to miejsce, które zrodziło się z pasji i głębokiego zainteresowania żywieniem oraz jego wpływem na zdrowie.  Pracują u nas dietetycy kliniczni, psychodietetyk i psycholog.  Wszyscy uczymy się od siebie nawzajem, stale szkolimy i dzielimy wiedzą. Z wieloma sukcesami zajmujemy się dieteoterapią otyłości, insulinooporności, zaburzeń lipidowych, Hashimoto, dietoterapią niepłodności męskiej i żeńskiej, PCO, endometriozy, prowadzimy kobiety w ciąży i dzieci. 
Pokazujemy że dieta może być pyszna i prosta. Dołącz do nas i ciesz się zdrowiem już dziś! KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW: Dowiedz się o szczegóły w naszym sklepie.