Szybki kontakt
tel.
500-610-331
Zamówienia telefonicznie przyjmujemy
w godzinach: PN-PT: 11.00-19.00
Pełne dane kontaktowe
WODA LECZNICZA "SŁOTWINKA" 0,5L - UZDROWISKO KRYNICA
3,39 
Opakowanie: - Dostępność: Brak
Kraj pochodzenia: - Wysyłka: -
Producent: UZDR. KRYNICA Wartość odżywcza: -

OPIS: Woda lecznicza „Słotwinka”, dostępna w biobrain.pl należy do mineralnych wód leczniczych. Woda Słotwinka to szczawa silnie hipoosmotyczna. 

DLA ZDROWIA: Słotwinka, to woda skuteczna w leczeniu przewlekłych nieżytów przewodu pokarmowego, chorób z niedoboru magnezu, chorób neurologicznych. Działa przeciwalergicznie, pomaga usuwać metale ciężkie gromadzące się w naszym organizmie. Słotwinka zalecana jest w celach profilaktyczno-zdrowotnych. Zawiera niezbędne dla organizmu ilości magnezu poprzez  co łagodzi stany stresowe i nadmierną pobudliwość. Woda lecznicza Słotwinka dzięki dużej zawartości wapnia wzmacnia układ kostny  przez co zapobiega osteoporozie, wpływa na prawidłową krzepliwość krwi i uszczelnienie naczyń krwionośnych. Znajdujący się w składzie Słotwinki potas stanowi główny składnik wewnątrzkomórkowy. Jego niedobór w organizmie powoduje szereg  niekorzystnych objawów  tj. bolesne skurcze mięśni, wiotczenie skóry, arytmię serca. Magnez i potas gwarantują zachowanie równowagi komórkowej organizmu. Woda Słotwinka zawiera w swoim składzie również sód odpowiedzialny za gospodarkę wodną organizmu  i stanowiący regulator ciśnienia osmotycznego w komórkach, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

W Słotwince znajduje się naturalny dwutlenek węgla pochodzenia geologicznego bardzo łatwo przyswajany przez organizm.

UWAGA: Osad w wodzie jest zjawiskiem naturalnym.

OPAKOWANIE: 0,5l

KRAJ POCHODZENIA: Polska

SPOSÓB STOSOWANIA: Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza, nie dłużej jak przez okres 1 miesiąca. Pić lekko podgrzaną, około pół godziny przed posiłkiem. Na godzinę przed piciem nie należy spożywać surowych owoców i warzyw.

INFORMACJE O ŹRÓDLE: Źródło tej wody zlokalizowane jest w Parku Słotwińskim 1500 m od Zdroju Głównego przy drodze Krynica-Nowy Sącz, na głębokości 2.50 m (źródło, ujęcie dzwonowe, żeliwne emaliowane, przechodzące w rurę). Wydajność tego źródła określa się na poziomie: 9,12 m3/dobę. Rodzaj wody: 0.38% HCO3-Mg-Na-Ca, CO2, Fe. Mineralizacja ogólna: 3900 mg/l.

SKŁAD CHEMICZNY W MG/DM3:

KATIONY:

WAPŃ (Ca ++) - 250,90   
MAGNEZ (Mg++) - 258,98 
SÓD (Na+) - 330,00  
ŻELAZO (Fe++) - 0,06 
POTAS (K+) - 14,18  
LIT (Li +) - 0,32 

ANIONY:
CHLORKOWY (Cl-) - 15,96   
SIARCZANOWY (SO4--) - 3,88   
WODOROWĘGLANOWY (HCO3-) - 2995,98  
KWAS METABOROWY (HBO2) - 2,42 

WOLNY DWUTLENEK WĘGLA - 2200 mg/dm3
SUMA SKŁADNIKÓW STAŁYCH ZAWARTYCH W 1 LITRZE WODY: 
3931,22 mg

###

###

###

Ocena:

Opinie klientów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Opinie o Biobrain.pl na Opineo.pl