Szybki kontakt
tel.
500-610-331
Zamówienia telefonicznie przyjmujemy
w godzinach: PN-PT: 11.00-19.00
Pełne dane kontaktowe
WODA JAVA 1,5L ALKALICZNA (ZASADOWA) - WODY KARPACKIE
9,20 
Opakowanie: 1,5L (PET) Dostępność: Brak
Kraj pochodzenia: Polska Wysyłka: -
Producent: WODY KARPACKIE Wartość odżywcza: 837 mg/l (pH: 9,2)

OPIS: Naturalnie zasadowa woda mineralna. Cechuje ją niezwykły smak i ogromna miękkość. Serdecznie polecamy ją osobom aktywnym ale i wszystkim, którzy wyczuwają subtelne różnice w smakach i konsystencjach wód. Ogromna frajda dla podniebienia i korzyść dla ciała. WODA ALKALICZNA JAVA (ZASADOWA NIEGAZOWANA) – WODY KARPACKIE jest antyoksydantem, co oznacza, że posiada ujemny potencjał REDOX. Przy samym źródle dochodzi on do -320 miliwoltów, natomiast w butelce ok. -6 mv.
Woda alkaliczna JAVA jest jedyną na świece naturalną wodą alkaliczną o pH powyżej 9 i ujemnym potencjale Redox. 

ZAPAMIĘTAJ! Woda JAVA pochodzi z naturalnych zasobów podziemnych i nie jest poddawana żadnym procesom uzdatniania, ani sztucznie wzbogacana w składniki mineralne. Na rynku można spotkać urządzenia, których celem jest sztuczne wytworzenie wody zasadowej, zaś dla wody mineralnej JAVA jest to cecha naturalna.

ŹRÓDŁO: Woda alkaliczna JAVA jest naturalną wodą mineralną wydobywaną od 2013 roku ze źródła na Podkarpaciu w okolicach Brzozowa. Jest to woda średniozmineralizowana.

WARTOŚCI ODŻYWCZE:
Suma składników mineralnych wody Java to 837 mg/l.
KATIONY mg/l: 

  • Sód Na 254, 
  • Potas K 0,91, 
  • Wapń Ca 10, 
  • Magnez Mg 0,37.

ANIONY mg/l: 

  • Fluorki F 1,28, 
  • Chlorki Cl 26,4, 
  • Wodorowęglany HC03 357,8, 
  • Węglany CO3 163, 
  • Siarczany SO4 7,81

DLA ZDROWIA: Większość wód mineralnych dostępnych w sklepach ma dodatni potencjał Redox, średnio powyżej 200 mv. Tymczasem według wyników badań naukowych, im niższy potencjał Redox danej wody, tym mocniejsze jej oddziaływania w zakresie ochrony naszego organizmu przed niepożądanym działaniem wolnych rodników i utleniaczy. Woda taka, również bardzo skutecznie ogranicza rozwój wielu chorób cywilizacyjnych oraz spowalnia proces starzenia się ludzkiego organizmu.
DLACZEGO WODA O WYSKIM PH JEST ZDROWA: Wysokie pH wody alkalicznej ma duże znaczenia dla naszego zdrowia – przede wszystkim pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo-zasadowego w organizmie. Bilans ten pozwala m.in. na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu pokarmowego. Wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność.
Nie ma w tym żadnej nadprzyrodzonej siły ani uzdrowicielskich mocy, a proste, zdrowotne działanie oparte o chemiczne struktury naszego organizmu. Przeczytaj też, dlaczego woda jest dla nas tak waż
WODY I NAPOJE GAZOWANE I ICH WPŁYN NA TWOJE ZDROWIE: Naturalna woda alkaliczna JAVA nie jest nasycona CO2. Wody i napoje gazowane mogą niestety powodować skutki uboczne ich spożywania. Przy nadmiernym ich spożywaniu bąbelki gazu mogą powodować problemy gastryczne, wzdęcia brzucha i rozpychanie jelit. Ponadto dwutlenek węgla drażniąc śluzówki przewodu pokarmowego i żołądka sprawia złudne wrażenie szybszego ugaszenia pragnienia. W konsekwencji możemy wypijać mniej płynów, niż nasz organizm faktycznie potrzebuje.
SPOŻYWANIE: Zalecane jest picie naturalnej, niegazowanej wody mineralnej w ilości co najmniej 1,5-2 litrów dziennie

Ocena:

Opinie klientów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Opinie o Biobrain.pl na Opineo.pl