Od  1986 roku VEGETALIA produkuje i dystrybuuje szerokiej gamy produkty organiczne i ekologiczne. Jest również pionierem w produkcji białka roślinnego. Od początku istnienia firmy stoimy na straży, aby nasza naturalna i ekologiczna żywność łączyła w sobie sprawdzoną tradycję rzemieślniczą, jednak przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii.
Nasza praca jest ściśle związana z przywiązaniem i szacunkiem do ludzi, środowiska oraz Ziemi. Owocem tych działań  są produkty odznaczające  się wysoką jakością i trwałością.
W Mas Montserrat znaleźliśmy odpowiednie miejsce do prowadzenia naszej działalności. Swoje miejsce znaleźliśmy pośród malowniczych terenów położonych przy wzgórzu El Moianes, w miejscowości Castellcir.

W Vegetalii uważamy, że jakość pożywienia jest jednym z najważniejszych czynników, który utrzymuje nasz organizm w dobrym stanie zdrowia – w myśl zasady: jesteś tym, co jesz. Nasza praca koncentruje się także na promocji i wprowadzeniu do świadomości ludzi produktów ekologicznych - zdrowych, smacznych i pożywnych. Doświadczenie pozwala nam stanowczo stwierdzić, że przetworzone, niezdrowe jedzenie, oczywiście, jest w stanie utrzymać nas przy życiu, jednak jakość i poprawę życia daje nam naturalne żywienie.