Coraz częściej i coraz chętniej sięgamy po suplementy, łykając zdrowie ( a dokładniej skoncentrowane źródło witamin, składników mineralnych) w jednej kapsułce, której celem jest uzupełnienie normalnej diety.  Suplementy diety występują w postaci tabletek, kapsułek, proszków lub płynów.

Szukając uzupełnienia codziennej diety w niektóre składniki, które występują w deficycie w naszym organizmie, warto zajrzeć do naszej sekcji SUPLEMENTY I ZIEMIE. Dla osób, którym zależy na wzmocnieniu organizmu, opóźnieniu procesów starzenia oraz do zmniejszenia zmęczenia szczególnie polecana jest AURA HERBALS SPIRULINA. Dostarcza pełnowartościowego białka, bogata w unikalne witaminy i składniki mineralne stanowi znakomite uzupełnienie codziennej diety.

Z kolei osoby, które poszukują takiego wpływu na zdrowie jak :

Podnoszenie odporności, poprawienie libido i wytrzymałości fizycznej, a także zmniejszenie zmęczenia, polecana jest MACA W PROSZKU. Stanowi bogate źródło aminokwasów minerałów i witamin.

Innym zastosowaniem tego surowca może okazać się wykorzystanie go jako środka energetyzującego, wspomagającego wytrzymałość i budowę masy mięśniowej - polecany dla osób trenujących.

ZAPRASZAMY

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.