Przetwory w każdej postaci doskonale ubarwiają nam niecodzienne przepisy, doskonale smakują do kanapek, a nawet wyjadając je prosto ze słoiczka. Szukając przetworów owocowych czy warzywnych, a nawet orzechowych, nie musisz mieć ogromnej spiżarni pełnej słoików, aby móc delektować się ich smakiem. Dzieje się tak, ponieważ dziś nie mamy zmartwienia, że gdy nadchodzi zimowa pora nie skosztujemy pysznych konfitur, gdyż wszelkie tego typu dobra dostępne są przez cały rok, a półki sklepowe wręcz uginają się od dżemów, syropów owocowych czy marynat. 
 Najczęściej chętnie konsumujemy je zimową porą, kiedy o owocach i warzywach sezonowych można zapomnieć. 

I właśnie takie przetwory są dostępne w naszej sekcji Przetwory z owoców, warzyw i orzechów  , gdzie dostępna jest m.in konfitura z wiśni bez cukru, która doskonale sprawdzi się jako dodatek w każdej kuchni, a nawet do zajadania prosto ze słoika łyżeczką! Nie zawiera żadnych dodatkowych cukrów, więc jest również polecana osobom, dbającym o jego ilość w diecie.

 

Dla miłośników innego rodzaju przetworów polecamy MASŁO Z NARKOWCÓW , każdy kto uwielbia tego typu orzechy zakocha się w jego smaku. Idealnie sprawdzi się do smarowania kanapek, jako dodatek do ciast, dipów lub jak konfitura powyżej - do wyjadania łyżeczką prosto ze słoiczka, ponieważ dosłownie rozpływa się w ustach.

ZAPRASZAMY 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.