Firma RUNOLAND powstała w roku 1992. Jest firmą rodzinną, a udziałowcami są wyłącznie obywatele Polski. Jej zakład mieści się w mieście Góra, w województwie dolnośląskim. Jest to niewielka miejscowość, otoczona żyznymi glebami, skąd pozyskujemy najwyższej jakości płody rolne.

Jak sama nazwa wskazuje, Runoland zajmuje się również przetwórstwem runa leśnego pochodzącego z chemicznie czystych, nieskażonych terenów borów dolnośląskich.

Produkty RUNOLAND nie zawierają żadnych środków konserwujących, barwników, wzmacniaczy smaku czy też aromatów
W dawnych wyrobach nie było sztucznych barwników i konserwantów. Istotna nie była tylko receptura - ważne również były surowce, ich jakość i to, skąd je pozyskiwano. Zakład zaczął produkować zdrową żywność jeszcze w czasach, gdy dążenie do zysku było jedynym zasadnym kryterium produkcji, a zdrowa żywność była tylko hasłem marketingowym.

Dewizą firmy RUNOLAND jest nie tylko dbałość o wspaniały smak naszych przetworów, ale również o zdrowie ich klientów. Dlatego na próżno szukać w nich środków konserwujących, wzmacniaczy smaku czy też spulchniaczy. 

Żywność poddawana jest minimalnej obróbce termicznej, dzięki czemu zachowuje ona wysoką jakość i jest bogata w witaminy. 

Firma RUNOLAND surowce do produkcji wyrobów ekologicznych pozyskuje wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw rolnych i czystych ekologicznie obszarów leśnych. 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.