Smaczne i orzeźwiające soki i napoje gaszą pragnienie i cieszą nasze podniebienie.  

Niektóre nie tylko służą ugaszeniu pragnienia, ale również mogą mieć dodatkowe właściwości, posiadając różnie witaminy i minerały. Szukając ciekawej propozycji dla siebie z pewnością warto zajrzeć do naszej sekcji NAPOJE , gdzie znaleźć można soki, napoje, wody, a także inne płynne propozycje.

Dla koneserów napoi chmielowych szczególnie polecamy piwo bez alkoholu, ale co ciekawe jest to również piwo bezglutenowe.

Warzone jest z własnego słodu jęczmiennego o prawdziwym smaku delikatnej goryczki i chmielu. Jasnożółty kolor zwieńczony śnieżnobiałą pianką, ucieszy nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Jednak to nie wszystko, znaleźć też u nas można eliksir długowieczności zwany też eliksirem życia, a dokładniej Napój z kombuchy

Kombucha powstaje z reakcji jaka zachodzi przy udziale bakterii w herbacie – najczęściej do tego celu wykorzystuje się jej zieloną odmianę.

Kambucha jest naturalnym detoksytantem, wpływa pozytywnie na układ immunologiczny, wspomagając ochronę przed przeziębieniami i infekcjami.

Skutecznie reguluje proces przemiany materii, oczyszcza i odtruwa organizm co pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej. ZAPRASZAMY. 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.