Szybki kontakt
tel.
500-610-331
Zamówienia telefonicznie przyjmujemy
w godzinach: PN-PT: 11.00-19.00
Pełne dane kontaktowe

Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Początek rodzinnej firmy to emigracja Augusta Swansona, który zostawił swój dom w Szwecji i w połowie lat 90-tych XIX wieku znalazł się w Północnej Dakocie w USA, osiedlając się w mieście Fargo. W 1915 roku urodził się jego syn Leland. Wychowując się na równinach Północnej Dakoty, młody Leland dorastał w zauroczeniu przyrodą oraz pięknem łanów pól pszenicy i jęczmienia falujących na letnim wietrze. Leland szczęśliwie przetrwał działania wojennie bez żadnych ran i w 1945 roku został zwolniony ze służby. Pasją Lelanda Swansona była gra w golfa. Niestety, pod koniec lat 50-tych zauważył, że gra w golfa sprawia mu coraz więcej kłopotów. Były to początki artretyzmu i Leland zaczął szukać pomocy. Pomimo wysiłków lekarzy jego stan się nie poprawiał. Postanowił więc sam pogłębić wiedzę na temat chorób.

Leland czytał wszystko, co mu wpadło do rąk i wraz z pogłębianiem swojej wiedzy na temat odżywiania Leland zwiększał ilość i różnorodność zażywanych suplementów diety, generalnie skupiając się na zdrowiu. Do roku 1968 składane zamówienia obejmowały już znaczące ilości i Leland zaczął zastanawiać się nad zamówieniami hurtowymi, aby zawsze mieć pod ręką niezbędne ilości. Zdecydował się zamówić 5 tys. kapsułek witaminy E bezpośrednio u producenta w Ohio i rozpoczął sprzedaż suplementów z dostawą pocztową do klienta. Niedługo po tym Leland zamówił inne suplementy diety oraz produkty lecznicze, zebrał je w nieduży katalog i rozesłał go do potencjalnych klientów.

Kiedy Leland podjął decyzję o sprzedaży suplementów diety oraz o dostarczaniu szansy na lepsze zdrowie bezpośrednio do każdego domu w kraju, ustanowił jednocześnie podwaliny pod Swanson Health Products (SHP), deklarując, że „zadowolenie i dobro naszych klientów jest naszym najcenniejszym skarbem". Zobowiązał się „dostarczać najlepszej jakości suplementy diety po możliwie najniższej cenie gwarantując uczciwy i wyjątkowy serwis". Właśnie te zasady są aktualne do dziś i tworzą one solidny fundament, na którym zbudowana jest firma SHP.

Wraz ze zbliżającą się 45 rocznicą istnienia Firmy, Lee Swanson – syn Lelanda i aktualny prezes firmy SHP podkreśla sukces firmy „W naszej firmie traktujemy każdego naszego klienta, tak jak traktuje się swojego dobrego przyjaciela, czy sąsiada i mam nadzieje, że większość ludzi to docenia. Kiedy ktoś robi zakupy w Swanson, może spodziewać się za każdym razem szybkiej i miłej obsługi. Ciężko oszacować wartość takiej obsługi, ale wydaje nam się, że różnica jest ewidentna. Prawdopodobnie nasze atrakcyjne ceny produktów są pierwszym powodem zakupu w naszej firmie, ale z pewnością wyjątkowa obsługa naszych klientów jest tym czynnikiem, który sprawia, że klienci wracają do nas. To jest dokładnie tak, jak na samym początku powiedział mój ojciec, że „zadowolenie i dobro naszych klientów jest naszym najcenniejszym skarbem".

LUTEINA 60 KAPSUŁEK 20MG - SWANSON
44,40 
Opakowanie: 60 kapsułek Dostępność: W magazynie
Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone Wysyłka: do 24 godzin
Producent: SWANSON Wartość odżywcza: -

OPIS: Suplement diety LUTEINA - SWANSON. Luteina jest subtancją niezbędną do prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Organizm nie wywtarza jej jednak samodzielnie, dlatego niezbędne jest dostarczanie jej w formie odpowiedniej diety lub suplementów. Luteina jest silnym przeciwutleniaczem, zapobiega degeneracji i starzeniu się komórek znajdujących się w siatkówce i dostarcza im niezbędnych substancji odżywczych. Jednocześnie wzmacnia barierę ochronną siatkówki, szczególnie niezwykle wrażliwych komórek znajdujących się w plamce żółtej. Oprócz luteiny suplement zawiera zeaksantynę, która również wystepuje w siatkówce i usprawnia pracę oczu.

SPOSÓB DAWKOWANIA: Zażywać 1 tabletkę dziennie podczas posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

SKŁAD PRODUKTU: Luteina, olej słonecznikowy (75% kwasu linofowego), żelatyna, gliceryna, ekstrakt chleba świętojańskiego, oczyszczona woda, wosk pszczeli.

INFORMACJA ALERGICZNA: Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i dla matek karmiących, a także osób z nadwrażliwością na którykolwiek składnik produktu.

Ocena:

Opinie klientów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Opinie o Biobrain.pl na Opineo.pl