Koszty dostawy

Dostawy towarów ze sklepu BIOBRAIN Whole Foods Shop realizowane są przez renomowaną firmą UPS Polska lub za pośrednictwem Paczkomatów INPOST.

Koszty dostawy wyliczane są indywidualnie dla każdego zamówienia - w zależności od wagi, wartości zamówienia, przysługujących rabatów i zwolnień oraz rodzaju przesyłki. W cenę przesyłki wliczony jest koszt opakowania oraz zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniem.

TABELA CENNIKOWA - DOSTAW UPS

WAGA

KOSZT

POBRANIE

Do 10 kg

17 zł*

4 zł*

10,1 do 30 kg

19,50 zł*

4 zł*

powyżej 30 kg

17,00 zł*

4 zł*

Obowiązuje od 30.03.2015 do odwołania.
*Wszystkie kwoty zostały podane w wartościach brutto.
 
UWAGA. W przypadku gdy chcieliby Państwo otrzymać przesyłkę do danej godziny lub w weekend. Prosimy o kontakt z naszym sklepem, celem wyliczenia indywidualnych kosztów dostawy.
 

TABELA CENNIKOWA - PACZKOMATY INPOST

WAGA

KOSZT

POBRANIE

0,1 kg do 25 kg

10 zł*

2% wartości zamówienia

Obowiązuje od 30.03.2015 do odwołania.
*Wszystkie kwoty zostały podane w wartościach brutto.
 
UWAGA. Ostateczna cena przesyłki nadawanej za pomocą paczkomatów INPOST może być niższa niż podana w tabeli, ze względu na gabaryty nadawanej paczki. Podane ceny są maksymalnymi, przewidzianymi dla jednej nadawanej paczki. W przypadku zmian, kosztów nadania, każdorazowo będą Państwo o tym informowani telefonicznie i mailowo przez sprzedawcę.

 

DARMOWA DOSTAWA

1. Darmowe dostawy realizujemy przy zamówieniach już od 200 zł brutto** NIE OBOWIĄZUJE DLA ZAMÓWIEŃ O WADZĘ ŁĄCZNEJ PRZEKRACZAJĄCEJ 30kg. Cenna dostawy według cennika.

**minimalna kwota uprawniająca do darmowej dostawy, po uwzględnieniu przysługujących zniżek i rabatów, dla zamówień z przedpłatą. W przypadku zamówień za pobraniem, naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 4 zł brutto, wynikająca z tytułu pobrania.