Szybki kontakt
tel.
500-610-331
Zamówienia telefonicznie przyjmujemy
w godzinach: PN-PT: 11.00-19.00
Pełne dane kontaktowe
Wegański

Założycielem i właścicielem firmy POLSKA RÓŻA jest inż. Ernest Michalski. Idea Polskiej Róży, która od początku łączyła w sobie współdziałanie plantacji różowocowych, zakładu przetwórczego oraz prac naukowych popularyzatorskich Fundacji (Instytutu Polska Róża) powstała pod koniec lat siedemdziesiątych, na bazie osobistych doświadczeń założyciela oraz zapomnianych w tamtym czasie, osiągnięć polskich naukowców.

Rodzinne lwowskie tradycje znakomitych przetworów z róż wróciły do mnie po wielu latach, już na mazowieckiej ziemi. We wspomnieniach znalazłem inspirację…. W roku 1977 zakupiłem kawałek ziemi i próbowałem ustalić, jaki rodzaj róż uprawiany był w moich rodzinnych stronach. Moje poszukiwania naprowadziły mnie na zupełnie nieoczekiwany trop. Okazało się, że owoce róż, którymi karmiony byłem jako dziecko, podczas choroby i przy specjalnych okazjach, są niespotykanym źródłem zdrowia. Rozpocząłem od uprawy róż na małej plantacji i przygotowywałem różane przetwory dla siebie, rodziny i przyjaciół. Tak rozpoczęła się moja różana przygoda, która miała okazać się pasją mojego życia.

Szybko przekonałem się, że dzięki regularnemu stosowaniu przetworów z owoców róż stan mojego zdrowia poprawił się. Doświadczenie wspierałem lekturą opracowań polskich i amerykańskich naukowców. Z czasem udało mi się uruchomić zakład przetwórczy, w którym po dziś dzień produkujemy dla Państwa najwyższej jakości przetwory owocowe o walorach odżywczych i smakowych.

KONFITURA Z PŁATKÓW RÓŻY 220g - POLSKA RÓŻA
18,47 
Opakowanie: 220g Dostępność: Brak
Kraj pochodzenia: Polska Wysyłka: -
Producent: POLSKA RÓŻA Wartość odżywcza: -

KONFITURA Z PŁATKÓW RÓŻY - POLSKA RÓŻA to unikalny produkt w skali całej Europy. Słoik pełen mięsistych lecz miękkich płatków, których smak i aromat doceni każdy, kto choć raz ich spróbuje. Konfitura z płatków róż to elegancja, wyrafinowanie i najwyższa jakość. Przetwory z płatków róż od wieków stosowano w aromaterapii lecząc infekcje bakteryjne i choroby dróg oddechowych. Produkt pasteryzowany, wyprodukowany bez dodatku konserwamtów.

SKŁAD: cukier, płatki róży fałdzistolistnej (19 %), kwas cytrynowy (regulator kwasowości). Płatki róży pochodzą z własne plantacji ekologicznej producenta.

 

Ocena:

Opinie klientów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Opinie o Biobrain.pl na Opineo.pl