Szybki kontakt
tel.
500-610-331
Zamówienia telefonicznie przyjmujemy
w godzinach: PN-PT: 11.00-19.00
Pełne dane kontaktowe
Wegański

Założycielem i właścicielem firmy POLSKA RÓŻA jest inż. Ernest Michalski. Idea Polskiej Róży, która od początku łączyła w sobie współdziałanie plantacji różowocowych, zakładu przetwórczego oraz prac naukowych popularyzatorskich Fundacji (Instytutu Polska Róża) powstała pod koniec lat siedemdziesiątych, na bazie osobistych doświadczeń założyciela oraz zapomnianych w tamtym czasie, osiągnięć polskich naukowców.

Rodzinne lwowskie tradycje znakomitych przetworów z róż wróciły do mnie po wielu latach, już na mazowieckiej ziemi. We wspomnieniach znalazłem inspirację…. W roku 1977 zakupiłem kawałek ziemi i próbowałem ustalić, jaki rodzaj róż uprawiany był w moich rodzinnych stronach. Moje poszukiwania naprowadziły mnie na zupełnie nieoczekiwany trop. Okazało się, że owoce róż, którymi karmiony byłem jako dziecko, podczas choroby i przy specjalnych okazjach, są niespotykanym źródłem zdrowia. Rozpocząłem od uprawy róż na małej plantacji i przygotowywałem różane przetwory dla siebie, rodziny i przyjaciół. Tak rozpoczęła się moja różana przygoda, która miała okazać się pasją mojego życia.

Szybko przekonałem się, że dzięki regularnemu stosowaniu przetworów z owoców róż stan mojego zdrowia poprawił się. Doświadczenie wspierałem lekturą opracowań polskich i amerykańskich naukowców. Z czasem udało mi się uruchomić zakład przetwórczy, w którym po dziś dzień produkujemy dla Państwa najwyższej jakości przetwory owocowe o walorach odżywczych i smakowych.

KONFITURA Z OWOCÓW RÓŻY 220g - POLSKA RÓŻA
14,99  20,80  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Opakowanie: 220g Dostępność: Brak
Kraj pochodzenia: Polska Wysyłka: -
Producent: POLSKA RÓŻA Wartość odżywcza: -

KONFITURA Z OWOCÓW RÓŻY - POLSKA RÓŻA wyprodukowana z wyselekcjonowanych owoców róży. Doskonałe uzupełnienie wykwintnego stołu ,ale także dodatek do deserów i ciast. Polecamy stosowanie konfitury z owoców róży w codziennej diecie jako owocowe delicje i jednocześnie uzupełnienie niedoboru witaminy C z uwagi na jej wysoką zawartość w produkcie (70 mg /100g). Produkt pasteryzowany, wyprodukowany bez konserwantów.

SKŁAD: cukier, owoce róży (32 %), syrop skrobiowy. Owoce róży pochdzą z własnych plantacji ekologicznych producenta.

 

Ocena:

Opinie klientów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Opinie o Biobrain.pl na Opineo.pl