Uwaga!
LEBENSBAUM „Drzewo życia” to Niemiecka firma istniejąca od ponad 30 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości ekologiczne herbaty, kawy i przyprawy z całego świata. W 2013 roku znalazła się w TOP 3 najbardziej zrównoważonych firm w Niemczech. Wiele ich produktów nosi oznaczenie DEMETER. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek eko na świecie.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
OPIS: Ekologiczny KARDAMON MIELONY - LEBENSBAUM. Kardamon zalicza się, do najcenniejszych i najdroższych przypraw świata (na drugim miejscu po szafranie). Kardamon charakteryzuje się dość intensywnym zapachem i świetnie komponuje się jako dodatek do ciast, kawy, marynat, słodkich deserów oraz likierów i win. Na Środkowym Wschodzie jest dodawany do kawy oraz innych dań, zaś gdy gospodarze częstują nas kardamonem, dla gości jest to zaszczyt i wyraz otwartości i ciepłego przyjęcia. Jego zastosowanie w naszej kuchni jest coraz popularniejsze, przez co wiele klasycznych potraw zyskało na smaku i zapachu. Dodatkowo mamy pewność, że produkty pochodzące od LEBENSBAUM, są zawsze najwyższej ekologicznej jakości.
SKŁAD: Kardamon*(*certyfikowany składnik ekologiczny)
DLA ZDROWIA: Kardamon, wykorzystywany jest od dawna w medycynie tradycyjnej i nie można się temu dziwić. Ma on aż tak korzystny wpływ na nasze zdrowie, że szkoda byłoby nie korzystać z jego dobroci. My przytaczamy tylko niektóre z jego ogromnych możliwośi:
Twoja opinia może być pierwsza.