Diety – to miejsce, gdzie z pewnością znajdą coś dla siebie osoby, które ze względu na styl życia, upodobania lub stan zdrowia pozostają na specjalistycznych dietach. Wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej prawidłowych zasad żywienia coraz częściej sięgamy po zbilansowane diety. Dostarczają one naszemu organizmowi niezbędnych wartości odżywczych, dzięki czemu wpływają pozytywnie na stan naszego zdrowia, dodają koniecznej do działania energii, a tym samym poprawiają samopoczucie. BIOBRAIN oferuje szeroki wybór starannie dobranych produktów pochodzenia naturalnego, dostosowanych do diet:
Bez laktozy – przeznaczonej dla osób, które cierpią na nietolerancję cukru występującego w mleku i mającej na celu wyeliminowanie go z jadłospisu lub jedynie ograniczenie spożycia.
Bezglutenowej – mającej na celu wykluczenie z jadłospisu produktów zawierających gluten, jak również tych, w których może on być ukryty. Diety tej muszą przestrzegać przede wszystkim osoby chorujące na celiakię i cierpiące na alergię na gluten.
5 przemian – chińskiej diety żywieniowej, zgodnie z którą wszystko co jemy musi pozostawać w zgodzie z 5 żywiołami. Ten sposób odżywiania poprawia przemianę materii, doskonale nadaje się też dla diabetyków.
Makrobiotycznej – diety odchudzającej, której podstawę stanowią nieprzetworzone ziarna zbóż.
Bez cukru – mającej na celu ograniczenie spożywania cukru, którego nadmiar w diecie jest przyczyną cukrzycy, otyłości, próchnicy i wielu innych dolegliwości.
Raw Food – czyli tzw. witarianizmu lub diety surowej, polegającej na spożywaniu przede wszystkim pokarmów surowych. Jest to dieta lekkostrawna i oczyszczająca, ograniczająca spożycie tłuszczów nasyconych.
Wegańskiej – czyli ścisłego wegetarianizmu, zakładającego całkowite wyeliminowanie z jadłospisu produktów pochodzenia zwierzęcego. Zwolennikami tej diety są nie tylko miłośnicy przyrody, ale także osoby pragnące pozbyć się zbędnych kilogramów.
Jeśli ściśle przestrzegasz specjalistycznej diety lub w trosce o swoje zdrowie zamierzasz na nią przejść, koniecznie zajrzyj do naszego działu Diety, w którym znajdziesz produkty wysokiej jakości, dostosowane do Twojego sposobu żywienia.

 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.