Szybki kontakt
tel.
500-610-331
Zamówienia telefonicznie przyjmujemy
w godzinach: PN-PT: 11.00-19.00
Pełne dane kontaktowe
Bezglutenowe Bez mleka Bez cukru Bez orzechów Wegański

DARY NATURY to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Firma położona jest w południowej części województwa podlaskiego, w powiecie siemiatyckim, w małej, położonej wśród lasów wiosce Koryciny. Rejon wokół firmy charakteryzuje się dużą lesistością oraz zróżnicowaniem terenu. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego. 

Surowce używane w naszej produkcji pochodzą z terenu Nadleśnictwa Rudka i obszarów certyfikowanych oraz z gospodarstw ekologicznych. Podczas zbioru ziół ze stanu naturalnego szczególną uwagę przykładamy do zagadnień ochrony środowiska. Osoby zajmujące się zbiorem są systematycznie szkolone, a ilość pozyskiwanych surowców jest ściśle uzgadniana z władzami Nadleśnictwa. Zbiór roślin zagrożonych ustalany jest z Wojewódzkim Konserwatorem Przyrody. 

Zbiorem ziół na nasze potrzeby zajmuje się około 300 osób. Zioła staramy się zbierać w najbardziej optymalnych dla poszczególnych gatunków okresach. Badania chemiczne pozyskiwanych w naszym regionie surowców potwierdzają fakt, że jest to bardzo czysty zakątek naszego kraju i nie stwierdza się tu występowania żadnych zanieczyszczeń środowiska. 

CZOSNEK MIELONY 50g - DARY NATURY
4,84 
Opakowanie: 50g Dostępność: W magazynie
Kraj pochodzenia: Polska Wysyłka: do 24 godzin
Producent: DARY NATURY Wartość odżywcza: -

OPIS: CZOSNEK MIELONY DARÓW NATURY to popularna i znana przyprawa do wszelkich potraw, smacznej, domowej kuchni. Czosnkiem przyprawia się sery, sałatę, potrawy z grzybów, mięso, dziczyznę, ryby i sosy. Poprawia on smak białego sera, jogurtów oraz pieczywa.

SKŁAD: Czosnek mielony 100%. Przyprawa bez chemii.

DLA ZDROWIA: Czosnek mielony powstaje z suszonych ząbków czosnku, stąd i on posiada znaczne właściwości lecznicze. Samo wysuszenie czosnku powoduje, że traci on właściwości bakteriobójcze, jednak wciąż pozostaje przeciwutleniaczem oraz jest grzybobójczy. Czosnek jest rośliną, która ma najszersze oddziaływanie prozdrowotne ze wszystkim znanych nam roślin. Przede wszystkim wzmacnia naszą odporność i można go określić mianem „naturalnego antybiotyku”. Tym samym czosnek czosnku wpływa na odkażanie naszych dróg oddechowych, moczowych, płuc, jamy ustnej. Wspomaga walkę z biegunkami, wzdęciami i nieżytami żołądka. Oczywiście jego stosowanie musi być  umiarkowane gdyż nadmiar spożywanego czosnku może przynieść odwrotne skutki do zamierzonych.

Ocena:

Opinie klientów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Opinie o Biobrain.pl na Opineo.pl